O TKDONLINE

TKDonline je webová platforma, která nabízí tréninkové programy zaměřené na všeobecný fyzický rozvoj a jako benefit přináší zájemcům i vhled do velmi populárního světa bojových umění. 

Filip Gavlas

autor

Více

 

,,Uvažoval jsem, jak bych mohl své letité zkušenosti a know-how nejen z bojových sportů efektivně předat zájemcům, kterých především v době pandemie velmi  přibývalo. Těší mě zájem lidí, kteří se chtějí neustále zlepšovat a posouvat své hranice možností. Sám jsem si tento návyk v životě velmi dobře osvojil a rád se o něj podělím.

TKDonline původně sloužila jako tréninková pomůcka a přehledná online učebnice pro zájemce o bojového umění taekwondo. Následně se myšlenka online platformy rozrostla o fitness cvičení, který z velké části bojová umění samy o sobě obsahují. Vytvořil jsem 7 denní a 30 denní program, který Vám pomůže dostat se do formy a hlavně Vás bude bavit!"

 

K dispozici je několik tréninkových videí zdarma, z nichž většina je také dostupná na YouTube kanále TKDonline. 

K hlavnímu tréninkovému programu patří FIGHTER 30, což je třiceti denní tréninkový plán, který komplexně zvyšuje fyzickou zdatnost a také mentální odolnost. 

0
+
videí na youtube