responsive website templates

Úvodní video

Proč cvičení online? Rozhodli jste se také zapojit a zkusit si zacvičit v pohodlí domova? Skvělé. Tato platforma je tu pro Vás a věřím, že se díky ní budete udržovat v kondici. 

Přehled cvičení

Cvičení je rozděleno do tři sekcí. Přehled technických sestav od bílého až po černý pásek. Sekce  tréninků věnovaným různým technickým a fyzickým úrovním taekwondistů. A sekce ,,cvičení pro všechny" je zaměřena na všeobecný fyzický rozvoj - posilování, kruhové tréninky, kardio, strečinky a mnoho dalších. 

Mobirise

Technický trénink #1
- Základní postoje a časté chyby

...další videa se připravují, sledujte nás na facebooku nebo na youtube.

                                     

- Kardio s Fílou
- Netradiční posilko s Fílou
- Strečink s Fílou

...další videa se připravují, sledujte nás na facebooku nebo na youtube.

Sites made with Mobirise are 100% mobile-friendly according the latest Google Test and Google loves those websites (officially)!

Mobirise themes are based on Bootstrap 3 and Bootstrap 4 - most powerful mobile first framework. Now, even if you're not code-savvy, you can be a part of an exciting growing bootstrap community.

Choose from the large selection of latest pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, content slider, responsive image gallery with lightbox, parallax scrolling, video backgrounds, hamburger menu, sticky header and more.